Vyhľadať
Close this search box.

Od roku 1991 poskytujeme komplexné dodávky informačných a riadiacich dopravných systémov. Ponúkame najnovšie technológie a odborné poznatky a dlhodobo spolupracujeme na inovačných programoch pre našich zákazníkov.

Kto sme?

Stabilný partner pre veľké stavebné spoločnosti

Realizujeme komplexné dodávky informačných a riadiacich dopravných systémov, technológií a telekomunikačných zariadení dopravných stavieb s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť, komplexnosť, stabilitu a bezpečnosť s uplatňovaním nových technologických a odborných poznatkov.

Viac ako

vybudovaných alebo zrekonštruovaných cestných dopravných signalizácií
0

Viac ako

úspešných montáží meteorologických zariadení
0

Na viac ako

diaľnic a rýchlostných ciest zrealizované dodávky technologických celkov
0 km

Aplikácia MIRSA - podporný systém na zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky

Mirsa je aplikácia vyvinutá našou spoločnosťou, ktorá slúži na monitorovanie stavu povrchu vozovky s cieľom zabezpečiť efektívne riadenie zimnej údržby. Jej funkcionalita je založená na dátach z rôznych zdrojov, vrátane meracích bodov, meteostaníc a priamo zozbieraných údajov z vozidiel.

Posúvame sa dopredu

Záruka kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti

V NOPE a. s. sme hrdí na naše odborné schopnosti, skúsenosti a schopnosť ponúkať vysoko kvalitné riešenia. Sme pripravení spolupracovať s klientmi na dosiahnutí ich dopravných cieľov a zabezpečiť ich spokojnosť s našimi produktmi a službami.

Pridaj sa k nám

Pracovné priležitosti

Pripojte sa k nám a spolupracujte na realizácii komplexných dopravných projektov!

Najnovšie projekty

I/18 Prešov – Lipníky

Objekt: Sčítače dopravy Lokalita: Prešov Termín: 2023 Odberateľ: Swietelsky Slovakia, s.r.o. Investor: Slovenská správa ciest Predošlé Ďalšie

I/68 Plavnica, preložka cesty

Objekt: Sčítače dopravy Lokalita: Plavnica Termín: 2023 Odberateľ: Eurovia SK, a.s. Investor: Slovenská správa ciest Predošlé Ďalšie